Tarkvara Print
Ettevõtte infosüsteemi kui terviku funktsioneerimiseks on üheks oluliseks elemendiks baastarkvara. Baastarkvarade valik sõltub nii kogu infosüsteemile esitatavatest nõuetest kui ka iga üksiku rakenduse spetsiifikast.

Kungla Dialoog omab pikaajalist kogemust maailma tippklassi kuuluvatel operatsioonisüsteemidel - Microsoft Windows, Linux, Sun Solaris, Tru64Unix, HP-UX, OpenVMS jt. - põhinevate infosüsteemide projekteerimisel ja juurutamisel. Oleme paigaldanud MS Exchange lahendusi nii suurtele kui väikestele firmadele, töötanud välja erinevate andmebaasisüsteemide (MS SQL, Oracle, MySQL jt.) infrastruktuure ning teostanud palju muid erinevaid projekte.

Omaette klassi moodustavad andmete varundamise ja taastamise süsteemid, mis reeglina koosnevad nii riistvaralistest kui tarkvaralistest komponentidest. Omalt poolt pakume enamasti HP DataProtector või Symantec Backup Exec varundustarkvara, kuid vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele oleme valmis juurutama ka teistel tarkvaradel põhinevaid lahendusi.

 

 

 

 

 

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee