Andmetalletus Print

Valdav osa ettevõtte andmetöötlusest koosneb salvestatud andmete kontrollist ja muutmisest. Kõrvuti töökiirusega on aina tähtsamaks muutumas andmete kvaliteet ning info kättesaadavus. Eriti neist viimane - hoolimata pea iga aastaga kahekordistuvast andmemahust ei saa ettevõtted endale lubada viivitusi vajaliku informatsiooni leidmisel nii pidevalt töötluses olevatest kui ka arhiveeritud andmetest. Spetsiaalsed andmesalvestuslahendused pole nii enam suurkorporatsioonide pärusmaa vaid läbimõeldud infotalletust vajavad nii keskmised kui ka väikeettevõtted. Tihti aitab just hästi realiseeritud andmetalletus ära hoida valdavat osa ettevõtte infotöötlusega seotud äririskidest.

Kungla Dialoog on valinud endale partneriteks NetApp'ja, HP, kelle toodete ja lahenduste baasil suudame pakkuda oma klientidele nende vajadustele vastavaid töökindlaid ja turvalisi andmetalletuslahendusi.

Pakume HP ja NetApp toodetele müügieelset konsultatsiooni, lahenduste tarnet, paigaldamist, hooldust ning garantii- ja ka garantiijärgset teenindust.

 

NetApp

NetApp andmetalletussüsteemid

  • NetApp FAS seeria andmetalletussüsteemid koos spetsiifilise Data ONTAP operatsioonisüsteemiga võimaldavad viia ettevõtte andmete salvestamise, haldamise ja varundamise protseduurid uuele tasemele. Toetatud on erinevad andmeedastuse meetodid (FC, iSCSI, CIFS, NFS), andmepindade seadistamine ja kiirkoopiate tegemine on muudetud erakordselt paindlikuks, süsteemid skaleeruvad vastavalt vajadusele kuni 1176 TB-ni.
EVA

HP andmetalletussüsteemid


 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee