Võrguseadmed Print

HP ProCurveKlientide andmeside võrkude lahendused komplekteerime alati lähtudes konkreetsetest vajadustest ning kasutades antud ülesande jaoks optimaalseid seadmeid. Peamiselt pakume HP ProCurve tooteid - switche, ruutereid, traadita võrgu seadmeid ja võrgu haldusrakendusi, mis võimaldavad ehitada avatud standarditele vastavaid, turvalisi, jõudluse ja töökindluse hetke- ning tulevikuvajadusi rahuldavaid võrke. Vajadusel tarnime ja paigaldame ka teiste tootjate (Cisco, 3Com, Zyxel, SourceFire, jt.) seadmeid.

Loe lähemalt HP võrguseadmete kohta.

 

 

 

 

A10 Networks - koormusjaoturid, võrgu ribalaiuse haldurid, identiteedi haldamise seadmed.

AX Series

AX seeria "application delivery controller" on parima hinna ja jõudluse suhtega serveri koormusjaotur (load balancer). A10 Networks'i poolt välja töötatud Advanced Core Operating System (ACOS) kasutab jagatud mälu arhitektuuri, mis tagab AX seeria seadmetele konkurentidest kordades suurema jõudluse ja laiendatavuse. Lisaks on neil seadmetel kõik võimalused hinna sees - täiendavate funktsioonide aktiveerimiseks ei pea kunagi ostma uusi litsentse.

 

EX Series

EX seeria võimaldab muuta võrgu ribalaiuse ning rakendustele ligipääsu halduse kasutajapõhiseks.

 

ID Series

ID seeria loob uued võimalused kasutajate võrguidentiteedi haldamiseks - kasutajate iseteeninduse portaal, RADIUS, IP->ID seoste jälgimine, VPN autentimine, jpm.

 

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee