Tööpakkumised Print

IT-LAHENDUSTE MÜÜGIJUHT

Tööülesanded:

  • Kliendiga usalduslike suhete loomine ja hoidmine
  • IT-lahenduste müük äriklientidele
  • Kliendi juures toimuvate muudatustega pidev kursis olemine
  • Kliendi vajaduste välja selgitamine ja lahenduste pakkumine koostöös Kungla Dialoogi tehnilise meeskonnaga
  • Lihtsamate tehniliste lahenduste koostamine
  • Tihe koostöö Kungla Dialoogi tehnoloogia partneritega

Nõudmised kandidaadile:

  • Eelnev müügitöö kogemus ning tugev sisemine soov tegeleda müügiga
  • Hea kontaktide loomise ja läbirääkimise oskus
  • Lai silmaring IT valdkonnas: peamiste IT standardite ja -tehnoloogiate tundmine
  • Kõrgharidus
  • Süsteemus ja hea analüüsivõime
  • Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Omalt poolt pakume:

  • Väljakutseid professionaalses ja arenevas firmas
  • Arenguperspektiivi ja koolitusvõimalusi
  • Tulemustest sõltuvat töötasu

Tööaeg: Täistööaeg
Asukoht: Tallinn

Palun kontakteeru

Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee